DIETETYK DLA CIEBIE

Nie wiesz jak prawidłowo się odżywiać?

Chcesz zdrowo jeść, ale nie wiesz czy na pewno dobrze to robisz? Masz mętlik w głowie i nie potrafisz odnaleźć się w gąszczu informacji i zaleceń żywieniowych? Czujesz, że potrzebujesz pomocy dietetyka? A może jesteś w ciąży i chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe? Lub jesteś rodzicem i chcesz nauczyć się dobrze odżywiać swoją rodzinę?

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to jesteś w dobrym miejscu. Tu znajdziesz wsparcie dietetyczne dla siebie i rodziny!

Stacjonarnie działamy na terenie Krakowa i Oświęcimia oraz ONLINE – wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz 🙂

Jak wygląda nasze wsparcie dietetyczne?

Wsparcie dietetyczne jest specjalnie skrojone pod Twoje potrzeby. To Ty decydujesz jakie wyzwania żywieniowe wspólnie rozwiążemy. Wsparcie dietetyczne składa się z 3 części:

l

Ankieta żywieniowa

Czas potrzebny na wypełnienie: ok. 20 minut

W ankiecie piszesz nam o swoich oczekiwaniach względem wsparcia dietetycznego: co chcesz osiągnąć, jaki jest Twój cel żywieniowy, jak możemy Ci pomóc, jak ma wyglądać wizyta domowa. Przekazujesz nam również informacje o swoich nawykach żywieniowych, diecie na co dzień. Im dokładniej wypełnisz ankietę, tym lepiej możemy Ci pomóc! Chcesz zobaczyć ankietę? Tutaj jest link.

Pierwsza wizyta domowa dietetyka lub spotkanie online

Czas trwania: 60 min

Spotkanie odbywa się w Twoim domu lub przez internet, za pomocą programu Zoom.

Wizytę domową projektujesz wcześniej, wypełniając ankietę żywieniową. W tym czasie możemy przekazać Ci zalecenia żywieniowe, wspólnie zastanawiać się jak poprawić na lepsze Twoje nawyki żywieniowe, omówić Twój dotychczasowy sposób żywienia, zrobić przegląd Twojej lodówki i spiżarni, wspólnie ugotować kilka potraw lub nauczyć się robić świadome zakupy.

Druga wizyta domowa dietetyka lub spotkanie online

Czas trwania: 60 minut

Spotkanie odbywa się w Twoim domu lub przez internet, za pomocą programu Zoom.

W czasie spotkania rozmawiamy o tym co udało Ci się wdrożyć w codzienne odżywianie, a z czym sobie jeszcze nie radzisz. Wspólnie szukamy rozwiązań. Odpowiadamy na Twoje pytania.

Z kim będziesz pracować?

Jestem Marta Wójtowicz, edukatorka żywieniowa i dietetyk. To ja będę towarzyszyć Ci w procesie zmiany wybranych przez Ciebie nawyków żywieniowych. Od lat z sukcesem wspieram osoby, które chcą zadbać o swoje zdrowie.

Wsparcie dietetyczne jest dla Ciebie jeśli:

chcesz lepiej się odżywiać. Dla Ciebie rekomendujemy analizę jadłospisu, dzięki której dowiesz się nad jakimi obszarami powinnaś pracować.

chcesz nauczyć się stosowania zasad prawidłowego żywienia w praktyce. Najlepsza będzie dla Ciebie lekcja zdrowego gotowania lub wspólne zakupy z dietetykiem.

masz nadwagę lub otyłość. Chcesz zmniejszyć swoją masę ciała, aby lepiej się czuć i poprawić swój komfort życia. Dla Ciebie rekomendujemy analizę jadłospisu dziecka wraz z dokładnym omówieniem zaleceń.

masz w domu niejadka i chcesz zachęcić dziecko do jedzenia nielubianych produktów. Polecamy Ci analizę jadłospisu dziecka oraz ocenę sposobu karmienia dziecka (na podstawie nagrania wideo).

jesteś w ciąży i pragniesz zdrowo się odżywiać oraz zachować odpowiednią masę ciała. Najlepsza dla Ciebie będzie analiza nawyków żywieniowych, wspólne zakupy z dietetykiem.

rozpoczynasz rozszerzanie diety niemowlaka i chcesz dobrze się do tego przygotować. Dla Ciebie rekomendujemy naukę zdrowego gotowania z edukatorką, wspólne zakupy.

Cena wsparcia dietetycznego

449.00 

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Pamiętaj, że decydując się na zakup wsparcia dietetyka, akceptujesz regulamin sklepu.

Czy dietetyk ułoży dla mnie jadłospis?

Z reguły nie układamy jadłospisów. Odchodzimy od tego typu praktyk. Celem spotkań z dietetykiem jest pomoc w zmianie nawyków żywieniowych i nauka prawidłowego odżywiania w praktyce np. poprzez wspólne gotowanie. Zależy nam, aby zmiany nawyków żywieniowych naszych podopiecznych były trwałe. Dlatego stawiamy na wsparcie i pomoc w ich wyzwaniach. Gdy jednak dojdziemy wspólnie do wniosku, że gotowy plan żywieniowy będzie cennym wsparciem to ułożymy go dla Ciebie.

Czy wykupiony pakiet spotkań pomoże mi schudnąć?

To zależy przede wszystkim od motywacji i Twoich chęci do zmian. Podczas pierwszego spotkania z dietetykiem wyznaczysz cele i znaki, po których poznasz, że zostały one osiągnięte. Jeżeli Twoja motywacja jest wysoka i będziesz wcielać w życie codzienne, krok po kroku wskazówki żywieniowe to są duże szanse na sukces. Jednak proces zmiany nawyków żywieniowych jest długotrwały. W zależności od osoby trwa od 3 do 6 miesięcy. Dlatego wykupienie jednego pakietu wsparcia dietetycznego, w którego skład wchodzą 2 spotkania z dietetykiem, może być dla niektórych osób niewystarczające.

Czy dietetyk wykonana mi analizę składu masy ciała?

Nie wykonujemy analizy składu masy ciała podczas wsparcia dietetycznego. Jeżeli zmiana parametrów ciała jest dla Ciebie ważna, możemy monitorować je za pomocą taśmy metrycznej.

Jakie dane podaję do wiadomości firmy Kreator Zdrowia?

Zakładając u nas swoje konto podajesz tylko imię i adres e-mail. Jeśli kupujesz w naszym sklepie indywidualne wsparcie dietetyczne lub inne produkty zostawiasz nam swoje nazwisko, adres oraz numer telefonu. W każdej chwili możesz te dane usunąć z naszej bazy.

  ZOSTAŃ KREATOREM ZDROWIA. Wyślij niezobowiązujące zapytanie 
   

  Imię i nazwisko
  Adres email
  Temat
  ile to jest 7+6=?

  Treść wiadomości