DIETETYK DLA CIEBIE

Nie wiesz jak prawidłowo się odżywiać?

Chcesz zdrowo jeść, ale nie wiesz czy na pewno dobrze to robisz? Masz mętlik w głowie i nie potrafisz odnaleźć się w gąszczu informacji i zaleceń żywieniowych? Czujesz, że potrzebujesz pomocy dietetyka? A może jesteś w ciąży i chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe? Lub jesteś rodzicem i chcesz nauczyć się dobrze odżywiać swoją rodzinę?

Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałaś twierdząco, to jesteś w dobrym miejscu. Tu znajdziesz wsparcie dietetyczne dla siebie i rodziny!

Stacjonarnie działamy na terenie Krakowa i Oświęcimia oraz ONLINE – wszędzie tam gdzie tego potrzebujesz 🙂

Jak wygląda nasze wsparcie dietetyczne?

Wsparcie dietetyczne jest specjalnie skrojone pod Twoje potrzeby. To Ty decydujesz jakie wyzwania żywieniowe wspólnie rozwiążemy. Wsparcie dietetyczne składa się z 3 części:

l

Ankieta żywieniowa

Czas potrzebny na wypełnienie: ok. 20 minut

W ankiecie piszesz nam o swoich oczekiwaniach względem wsparcia dietetycznego: co chcesz osiągnąć, jaki jest Twój cel żywieniowy, jak możemy Ci pomóc, jak ma wyglądać wizyta domowa. Przekazujesz nam również informacje o swoich nawykach żywieniowych, diecie na co dzień. Im dokładniej wypełnisz ankietę, tym lepsze możemy Ci pomóc!

Wizyta domowa dietetyka lub spotkanie online

Czas trwania: 60 min

Spotkanie odbywa się w Twoim domu lub przez internet, za pomocą programu Zoom.

Wizytę domową projektujesz wcześniej, wypełniając ankietę żywieniową. W tym czasie możemy przekazać Ci zalecenia żywieniowe, wspólnie zastanawiać się jak poprawić na lepsze Twoje nawyki żywieniowe, omówić Twój dotychczasowy sposób żywienia, zrobić przegląd Twojej lodówki i spiżarni, wspólnie ugotować kilka potraw lub nauczyć się robić świadome zakupy.

Dietetyczna sesja wspierająca online

Czas trwania: 60 minut

Konsultacja odbywa się przez internet za pomocą programu Zoom.

W czasie spotkania rozmawiamy o tym co udało Ci się wdrożyć w codzienne odżywianie, a z czym sobie jeszcze nie radzisz. Wspólnie szukamy rozwiązań. Odpowiadamy na Twoje pytania. 

Czy wiesz…

 • jak prawidłowo się odżywiać?
 • jakie popełniasz błędy żywieniowe?
 • co możesz zmienić, aby Twoja dieta była zdrowsza?
 • jak bilansować swoje posiłki, aby zachować pełnię zdrowia?
 • jakie produkty są wskazane dla Ciebie, a jakich należy unikać?

Dietetyk odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Wsparcie dietetyczne jest dla Ciebie jeśli:

chcesz lepiej się odżywiać. Dla Ciebie rekomendujemy analizę jadłospisu, dzięki której dowiesz się nad jakimi obszarami powinnaś pracować.

chcesz nauczyć się stosowania zasad prawidłowego żywienia w praktyce. Najlepsza będzie dla Ciebie lekcja zdrowego gotowania lub wspólne zakupy z dietetykiem.

masz nadwagę lub otyłość. Chcesz zmniejszyć swoją masę ciała, aby lepiej się czuć i poprawić swój komfort życia. Dla Ciebie rekomendujemy analizę jadłospisu dziecka wraz z dokładnym omówieniem zaleceń.

masz w domu niejadka i chcesz zachęcić dziecko do jedzenia nielubianych produktów. Polecamy Ci analizę jadłospisu dziecka oraz ocenę sposobu karmienia dziecka (na podstawie nagrania wideo).

jesteś w ciąży i pragniesz zdrowo się odżywiać oraz zachować odpowiednią masę ciała. Najlepsza dla Ciebie będzie analiza nawyków żywieniowych, wspólne zakupy z dietetykiem.

rozpoczynasz rozszerzanie diety niemowlaka i chcesz dobrze się do tego przygotować. Dla Ciebie rekomendujemy naukę zdrowego gotowania z edukatorką, wspólne zakupy.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą dyplomowane dietetyczki i edukatorki zdrowego stylu życia. Od lat z sukcesem wspieramy osoby, które chcą zadbać o swoje zdrowie.

Cena

Cena indywidualnego wsparcia dietetycznego wynosi 200 zł (cena promocyjna, ograniczona czasowo).

 

  ZOSTAŃ KREATOREM ZDROWIA. Wyślij niezobowiązujące zapytanie 
   

  Imię i nazwisko
  Adres email
  Temat
  ile to jest 7+6=?

  Treść wiadomości