O nas

Uczymy świadomego odżywiania dzieci i dorosłych

Jesteśmy dyplomowanymi dietetyczkami, które łączy pasja do zdrowego żywienia. Od 2014 roku krzewimy idee zdrowego żywienia i aktywnego życia. Prowadzimy warsztaty dietetyczne dla dzieci i dorosłych, gdzie zarażamy radością gotowania i potrzebą dbania o siebie poprzez dobre jedzenie. Nasze autorskie warsztaty są zamawiane przez firmy, które chcą edukować swoich pracowników o prawidłowym odżywianiu. Stworzyłyśmy specjalny program edukacyjny dla żłobków i przedszkoli, który pomaga lepiej żywić dzieci w placówce. Nasze warsztaty dla dzieci przemieniają maluchy w prawdziwych znawców zdrowego jedzenia. W czytelni dzielimy się naszą wiedzą i przemyśleniami na temat prawidłowego odżywiania.

To my tworzymy ten zespół…

Jesteśmy przyjaciółkami. Poznałyśmy się na studiach i razem przeżyłyśmy nie jedno. Mocne strony każdej z nas wzajemnie uzupełniają nasz zespół. Ania jest świetna w indywidualnym wsparciu dietetycznym pacjentów. Marta mistrzowsko radzi sobie z tworzeniem scenariuszy warsztatów. Obie uwielbiamy swoją pracę. Jesteśmy przede wszystkim pasjonatkami zdrowego stylu życia. Z zamiłowaniem opowiadamy o odżywianiu i z niekrytą przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą. Wiemy co mówimy, kiedy twierdzimy, że mamy misję: 

 

„CHCEMY ZARAŻAĆ MIŁOŚCIĄ DO ZDROWEGO ODŻYWIENIA.”

kreator zdrowia warsztaty dietetyczne

Marta Wójtowicz

To ja jestem właścicielką firmy i  głównodowodzącą na pokładzie Kreatora Zdrowia. Wymyślam, organizuje i „staję na głowie”, żeby każdy warsztat był wartościowym doświadczeniem dla uczestników. Pracuję jako edukatorka żywieniowa oraz wykładowca. Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Spędziłam rok na kursie edukatorów żywieniowych Zdrowo Jemy Zdrowo Rośniemy. Posiadam także przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi. Prywatnie spełniam się jako żona i mama trzech małych zuchów, które wprowadzam w świat zdrowego jedzenia. Lubię próbować nowe smaki oraz słuchać energetyzującej muzyki (np. takiej). Ogólnie dobrze bawię się w życiu 🙂

Anna Malarek

Kreator Zdrowia stał się moim miejscem nie tylko z uwagi na dietetyczne wykształcenie ale również wieloletnią przyjaźń z pomysłodawczynią projektu. Na co dzień pracuję ze studentami jako wykładowca oraz jako edukatorka żywieniowa z rodzicami i dziećmi. Prywatnie jestem mamą Korneli, wciąż poszerzającą swoje żywieniowe horyzonty. Z zamiłowania jestem fanką dalekich podróży i odkrywania nowych, egzotycznych smaków.

Katarzyna Sołtan

 

Zawsze uważałam, że zdrowie jest wartością pierwszorzędną. Stąd też kierunek moich studiów i reszta zainteresowań. Moją małą życiową misją, jest pokazanie, że zdrowe żywienie jest naprawdę proste, przyjemne i przepyszne! Tak też zrodził się pomysł na edukujemy i współpraca z Kreatorem Zdrowia. Co robię w wolnym czasie? Śpiewam, eksperymentuję z kuchnią roślinną i trenuję kick-boxing – te trzy czynności od razu wprawiają mnie w świetny nastrój 🙂

Chcesz zorganizować warsztaty dietetyczne?

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

  ZOSTAŃ KREATOREM ZDROWIA. Wyślij niezobowiązujące zapytanie 
   

  Imię i nazwisko
  Adres email
  Temat
  ile to jest 7+6=?

  Treść wiadomości