Warsztaty dietetyczne dla firm

Wspólnie możemy zadbać o dobre samopoczucie pracowników Twojej firmy

Wnioski z raportów dotyczących stanu zdrowia polskich pracowników są przytłaczające. Polacy są zestresowani, niewyspani, odwodnieni, zapominają o posiłkach, mają trudności w koncentracji.
 
Świadomość tego, co jemy to pierwszy i najważniejszy krok do lepszego samopoczucia i witalności. Zbilansowana dieta to podstawa zdrowia, pomaga zadbać o optymalny poziom energii przez cały dzień. To prosty, zapomniany element osobistej efektywności.  
 
Nasze warsztaty dietetyczne dla firm to inwestycja w zdrowie i dobre relacje w Twojej firmie.  Pomagają zmienić pracownikom ich codzienny jadłospis i przekonać ich do zdrowego stylu życia.

Promuj w firmie zdrowy styl życia. Zgłoś udział w warsztatach Kreatora Zdrowia

 • Tylko 90 minut. Tylko tyle potrzebujemy, by przekazać najlepszą wiedzę żywieniową, którą uczestnicy będą umieli zastosować na co dzień.
 • Pracownicy zyskają możliwość konfrontacji swoich dylematów z wiedzą dietetyków.
 • Uczestnicy poznają szybkie, zdrowe i smaczne przepisy na potrawy idealne do pracy.
 • Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe – wskazówki, jak zmienić swoją dietę na lepszą, co jeść w pracy i jak w kilka minut przygotować zdrowy, smaczny posiłek.
 • Walorem jest także praca w grupach, która integruje i wzmacnia firmowe zespoły.
 • Organizujemy warsztaty również w języku angielskim.

Wiemy, jak przekazywać wiedzę osobom dorosłym

W zależności od wizji i oczekiwań klienta, warsztaty dietetyczne dla firm mogą składać się z jednego lub kilku elementów: części edukacyjnej, zajęć kulinarnych, indywidualnych porad dietetycznych czy pokazu kulinarnego. 

Warsztaty prowadzone są przez jedną lub dwie edukatorki żywieniowe, w zależności od formy warsztatu i liczebności grupy.

Pojedynczy warsztat trwa średnio 90 minut. To optymalny czas, by przekazać wiedzę gotową do zastosowania od zaraz.

i

Wszyscy uczestnicy warsztatów dietetycznych otrzymują materiały szkoleniowe, pełne konkretów, jak zmienić nawyki i dietę.

Edukacyjne warsztaty dietetyczne

SPISEK DIETETYKÓW

Czy wiedza o odżywianiu to czarna magia? Jak oddzielić prawdę od mitów? Skąd bierze się tak wiele sprzecznych informacji dotyczących diety? W czasie warsztatu skupimy się na dwóch nierozłącznych filarach zdrowego odżywiania żywieniu oraz nawykach żywieniowych. Przedstawimy 5 kroków do zdrowego odżywiania, wyjaśnimy, jak dobrze się odżywiać i świadomie jeść.
 
Uczestnicy dowiedzą się m.in.:
 
  • jak prawidłowo bilansować swoje posiłki.
  • jak zmienić dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe na lepsze.
  • jak lepiej jeść poza domem np. w pracy, na wyjeździe.

Kulinarne warsztaty dietetyczne

SMACZNE KĄSKI

Warsztaty kulinarne uczą jak świadomie, mądrze i pysznie przygotowywać posiłki dla siebie i całej rodziny. Uczestnicy podzieleni na małe grupy 2-3 osobowe, przygotowują proste i szybkie potrawy, idealne na drugie śniadanie lub lunche do pracy. Każda grupa przygotowuje dania dla pozostałych osób. Prowadzący pomagają w gotowaniu. Warsztat kończy wspólna degustacja.
 
Przywiązujemy ogromną wagę do jakości produktów. Dlatego potrawy przygotowujemy w części z produktów ekologicznych, ze szczególnym naciskiem na produkty naturalne, sezonowe i lokalne. Bilska jest nam filozofia zero waste. Dlatego staramy się ograniczać produkcję śmieci w czasie prowadzenia zajęć. Stosujemy naczynia i opakowania wielorazowego użytku lub jednorazowe papierowe.

Indywidualne porady dietetyczne dla pracowników

Przeprowadzamy indywidualne konsultacje dietetyczne dla pracowników. W trakcie konsultacji dietetycznych każda osoba będzie miała wykonaną analizę składu masy ciała (z wyjątkiem kobiet w ciąży). Dietetyk objaśni uzyskane wyniki, zaznaczy ewentualny problem oraz udzieli ustnej porady żywieniowej. Badana osoba będzie mogła zweryfikować swoje nawyki żywieniowe i ewentualne popełniane błędy. W przypadku konkretnych jednostek chorobowych będzie można uzyskać zalecenia ustne. Ocena składu oraz masy ciała będzie wykonywana na profesjonalnym sprzęcie medycznym.

Konsultacja dietetyczna jednej osoby trwa 10 – 30 minut, w zależności od ustaleń.

Pokazy kulinarne

Zainspirujemy Państwa pracowników do zdrowszego odżywiania. Przygotujemy pokaz kulinarny czyli degustację różnych przekąsek i potraw, które szybko można przygotować w domu oraz zabrać ze sobą do pracy. Propozycje kulinarne sprawdzą się dobrze zarówno w wersji na ciepło, jak i w temperaturze pokojowej (nie będą wymagały podgrzewania). Pokaz kulinarny może dotyczyć wybranego tematu np. zdrowe lunchboxy, zioła i przyprawy zamiast soli, kuchnia wegańska, jesień na talerzu itp.

Pokaz kulinarny może odbyć się w ramach drugiego śniadania w kuchni pracowniczej.

Pokaz kulinarny jest świetną okazją do oswajania się ze zdrowym jedzeniem i poznawania zdrowszych alternatyw tradycyjnych potraw. Degustacja pokazuje jak w prosty i łatwo dostępny sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Warsztaty dietetyczne online

Zdalne szkolenie z dietetykiem pozwoli w bezpieczny sposób przeprowadzić interesujące spotkanie na temat prawidłowego odżywiania. Do przeprowadzenia spotkania potrzebne są tylko komputer lub telefon z dostępem do internetu. My zajmiemy się resztą organizacji.

Uczestnicy chwalą nasze warsztaty dietetyczne dla firm za możliwość samodzielnego przygotowania posiłków…

“Co mi się podobało: 1. Najważniejsza wiedza w pigułce. 2. Ćwiczenia praktyczne. 3. Zaangażowanie w komunikację z grupą.”

Szymon Barczak, uczestnik warsztatów edukacyjnych dla pracowników

“Najlepsze warsztaty dietetyczne w jakich brałem udział. Bardzo profesjonalnie przygotowane i z pomysłem. Widać duże doświadczenie oraz wiedzę w edukacji żywieniowej. Polecam!”

Krzysztof Majdak, uczestnik warsztatów dla pracowników firm

“Dziękujemy serdecznie za świetne warsztaty jakie Kreator Zdrowia prowadził na naszym Pikniku firmowym. Profesjonalna organizacja i prowadzenie warsztatów, świetny kontakt z dziećmi, sympatyczna obsługa… Polecamy :-)”

Remzap Puławy 

“Profesjonalnie poprowadzone warsztaty, odpowiadające na indywidualne potrzeby i oczekiwania uczestniczek. Polecam”

Art Agnese – Agnieszka Małgorzata Berny, organizatorka warsztatów dietetycznych dla kobiet

Zobacz nasze warsztaty dietetyczne dla firm w obiektywie

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty dietetyczne dla firm w Beskidzkim Raju w Stryszawie

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty dietetyczne dla firm w Beskidzkim Raju w Stryszawie

Część edukacyjna warsztatów dietetycznych w języku angielskim w Krakowie

warsztaty dietetyczne dla firm

Wspólne przygotowywanie zdrowych i szybkich przekąsek podczas warsztatów dla pracowników w Krakowie

Warsztat dietetyczny dla firm o prawidłowym odżywianiu kobiet w Hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanym

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty edukacyjno-kulinarne w czasie weekendu integracyjnego dla pracowników w Bielsku-Białej

Warsztaty dietetyczne dla firm to możliwość podnoszenia kompetencji kulinarnych uczestników.

warsztaty dietetyczne dla firm

Warsztaty dietetyczne dla dzieci | Dzień Rodzinny w firmie FCA w Tychach.

Z naszych warsztatów Twoi pracownicy wyjdą z szeregiem konkretów

 1. Poznają zasady tworzenia zbilansowanej diety, która jest źródłem zdrowia i energii.
 2. Będą wiedzieć, na czym się skoncentrować w zakresie zdrowia i jakie zmiany wprowadzić. 
 3. Dowiedzą się, co jeść w pracy, by być zdrowym i pełnym energii.
 4. Jeśli wybierzesz warsztaty kulinarne, pracownicy poznają i nauczą się prostych przepisów, które będą mogli od razu wprowadzić do swojej diety.

  ZOSTAŃ KREATOREM ZDROWIA. Wyślij niezobowiązujące zapytanie 
   

  Imię i nazwisko
  Adres email
  Temat
  ile to jest 7+6=?

  Treść wiadomości