Najczęściej zadawane pytania

Oto odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Warsztaty z dietetykiem

Czy mogę zamówić warsztaty do swojej firmy?

Tak, oczywiście! Organizujemy szkolenia, warsztaty dietetyczne, dni zdrowia dla pracowników firm. Prześlij do nas swoje zapytanie a my przygotujemy dla Ciebie coś specjalnego.

Czym różnią się nasze warsztaty dietetyczne edukacyjno-kulinarne od innych dostępnych na rynku?

Nasze warsztaty dietetyczne prowadzone są przez dyplomowanych dietetyków. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość konfrontowania swojej wiedzy żywieniowej i kulinarnej ze specjalistą. Posiłki przygotowywane przez uczestników są odpowiednio dobrane pod kątem wpływu na zdrowie oraz nauki prawidłowych nawyków żywieniowych. Podczas trwania warsztatów kulinarnych dietetyk opowiada dlaczego stosujemy takiego, a nie inne produkty, jak łatwo i szybko przygotowywać posiłki w domu, jak dobierać produkty i ich obróbkę kulinarną, aby wartość odżywcza posiłku była jak najwyższa. Wybierając warsztaty dietetyczne i kulinarne z naszej oferty mają Państwo gwarancję jakości i dobrej praktyki dietetycznej.

Czy jesteśmy otwarci na pomysły klientów?

Tak oczywiście! Oferty staramy się przygotowywać indywidualnie dla każdego klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, sugestie ze strony pytających. Możemy zaprojektować i zrealizować różne warsztaty z dietetykiem zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nie boimy się wyzwań. Przeprowadzaliśmy warsztaty dietetyczne nie tylko w przestrzeniach biurowych organizacji, salach konferencyjnych hoteli, ale także w plenerze – na imprezach filmowych dla pracowników. A nawet gościliśmy z naszymi warsztatami dietetycznymi dla dzieci na najwyższym wzniesieniu w Beskidzie Śląskim – Czantorii Wielkiej.

Czy warsztaty z dietetykiem nauczą uczestników prawidłowo się odżywiać?

To zależy. My od siebie dajemy 100% swojego zaangażowania i naszej wiedzy. Pokazujemy uczestnikom w jaki sposób można zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe na zdrowsze. Jednak mimo naszych starań, nie wszystko zależy od nas. Uczestnik warsztatów musi chcieć zmian swoich nawyków i znaleźć w sobie wewnętrzną motywację do działania. My ze swojej strony wskazujemy cel i dajemy wskazówki jak go osiągnąć. 

Czy dietetycy firmy Kreator Zdrowia promują określony nurt dietetyczny?

Wiedza dietetyczna jaką przekazujemy uczestnikom opiera się na najnowszych zaleceniach Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – PZH oraz normach żywienia dla populacji Polskiej. Warsztaty są prowadzone przez dyplomowanych dietetyków, którzy ukończyli wyższe uczelnie kierunkowe.

Na warsztatach dietetycznych nie promujemy:

 • diet eliminacyjnych np. diety bezglutenowej, bez podstaw medycznych
 • nieracjonalnego odżywiania, wykluczającego duże grupy produktów np. diety ketogenicznej
 • głodówek np. diety dr. Dąbrowskiej

Czy podana cena w ofercie podlega negocjacjom?

Jeżeli podana cena przekracza budżet celowy zapraszamy do podęcia negocjacji z nami. W zależności od sytuacji, negocjacje nie zawsze oznaczają z naszej strony obniżenie ceny podanej w ofercie. Bardziej preferujemy dodać inne nasze produkty / usługi do oferty niż schodzić z ceny. Dzięki temu usługa może stać się jeszcze bardziej atrakcyjniejsza dla uczestników. 

Jak sprawdzamy efektywność prowadzonych warsztatów dietetycznych?

Chcemy być coraz lepsi w tym co robimy! Dlatego bardzo ważne są opinie i sugestie uczestników na temat naszych usług. Po każdym warsztacie dietetycznym przeprowadzamy anonimową ankietę, w której pytamy uczestników co im się podobało, co przyniosło im największą wartość a co moglibyśmy zmienić lub poprawić. 

Jak mogę się dowiedzieć o najnowszych wydarzeniach i artykułach na stronie?

Zapraszamy do zapisu na nasz newsletter!. Dzięki zapisowi nie minie Cię żadne wydarzenie ani artykuł na naszej stronie!

Dietetyk dla Ciebie – indywidualne wsparcie dietetyczne

Pamiętaj, że biorąc udział w naszych konsultacjach, akceptujesz nasz regulamin.

Czy dietetyk ułoży dla mnie jadłospis?

Nie układamy jadłospisów dla klientów. Odchodzimy od tego typu praktyk. Celem spotkań z dietetykiem jest realna pomoc w zmianie nawyków żywieniowych i nauka prawidłowego odżywiania w praktyce np. poprzez wspólne gotowanie. Zależy nam, aby zmiany nawyków żywieniowych klientów były trwałe. Dlatego stawiamy na wsparcie i pomoc pacjentom w ich wyzwaniach. 

Czy wykupiony pakiet spotkań pomoże mi schudnąć?

To zależy przede wszystkim od motywacji i chęci do zmian. Podczas spotkań i rozmów z pacjentem dietetyk wyznacza cele i znaki, po których pacjent pozna, że zostały one osiągnięte. Jeżeli motywacja klienta jest wysoka, a wskazówki dotyczące diety i trybu życia są krok po kroku wdrażane przez pacjenta to są duże szanse na sukces. Jednak proces zmiany nawyków żywieniowych jest długotrwały. W zależności od osoby trwa od 3 do 6 miesięcy. Dlatego wykupienie jednego pakietu wsparcia dietetycznego, w którego skład wchodzą 2 spotkania z dietetykiem, może być dla niektórych osób niewystarczające. 

Jakie dane podaję do wiadomości firmy Kreator Zdrowia?

Zakładając u nas swoje konto podajesz tylko imię i adres e-mail. Jeśli kupujesz w naszym sklepie indywidualne wsparcie dietetyczne lub inne produkty zostawiasz nam swoje nazwisko, adres oraz numer telefonu. W każdej chwili możesz te dane usunąć z naszej bazy. 

Czy moje dane osobowe będą w firmie Kreator Zdrowia bezpieczne?

Tak, dane osobowe, które u nas zostawiasz, są bezpieczne. Możesz je w każdej chwili zmienić i masz prawo wglądu do nich. Będą wykorzystywane tylko do kontaktu w sprawie zajęć i przesyłania informacji o nowych warsztatach i wydarzeniach. Nigdy nie udostępniamy Twoich danych nikomu innemu. Jeśli chcesz, żeby Twoje dane zostały usunięte z bazy, daj nam o tym znać.  Administratorem Twoich danych osobowych jest Marta Wójtowicz, NIP: 5532316924. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności

  ZOSTAŃ KREATOREM ZDROWIA. Wyślij niezobowiązujące zapytanie 
   

  Imię i nazwisko
  Adres email
  Temat
  ile to jest 7+6=?

  Treść wiadomości